دلایل کلیدی اینکه چرا توسعه دهندگان در سال ۲۰۱۵ از PHP استفاده کردند

php پی اچ پی

فناوریهایی که در اتصال بهتر به اینترنت کمک می کنند پیشرفت چشمگیری داشته است. اما، برخلاف پیشرفت فناوریهای متعدد، توسعه دهندگان همواره PHP را انتخاب کرده اند. این زبان اسکریپت نویسی غیرتفسیری به طراحی وبسایتهای مورد نیازتان کمک می کند. PHP با ویندوز و سیستمهای مبتنی بر یونیکس کاملا سازگار است. شما می توانید به آسانی از این زبان اسکریپت نویسی برای ارتقای راحت وبسایتها و برنامه های خود بهره ببرید. ایجاد برنامه های تحت وب با به کارگیری این زبان اسکریپت نویسی بسیار آسان است.

از دید اغلب توسعه دهندگان، PHP زبان منتخب سال ۲۰۱۵ بود. بیایید ببینیم چرا PHP زبان منتخب توسعه دهندگان در سال ۲۰۱۵ بود. در اینجا برخی از ویژگیهای محبوب PHP آورده شده است که آن را به یک پلتفرم مطلوب تبدیل می کند.

کاربر پسند

اگر می خواهید برنامه های تحت وبی ایجاد کنید که باید دربر دارنده کارکردها و ویژگیهای بالایی باشند، PHP بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. این زبان، شما را قادر می سازد به راحتی برنامه هایی طراحی کنید که برای کار شما مناسب است. و منبعی قدرتمند برای دستیابی به برنامه های امن به شمار میرود.

انعطاف پذیری بالا

PHP پلتفرمی است که مستقیماً نیازهای شما را به انعطاف پذیری برآورده می سازد. اگر می خواهید برنامه هایی بسازید که به راحتی نیازهای خاص کار شما را برطرف کند این چارچوبی است که باید روی آن کار کنید. PHP یک نرم افزار متن باز می باشد، بنابراین عملاً شما می توانید از هر ویرایشگری برای کدنویسی استفاده نمایید. این انعطاف پذیری از توسعه تا کاربرد امتداد دارد.

چارچوب پویا

زمانی که شما به توسعه وب با PHP رو آوردید، خواهید دید که این چارچوب به طور خودکار تازه سازی می شود و گوش به زنگ بروز رسانیها می باشد. بنابراین، دیگر مجبور نیستید ساعتها وقت را صرف تازه سازی با بروز رسانی وبسایت یا برنامه تحت وب خود کنید.

برنامه های مقرون به صرفه

اگر مایل به توسعه وبسایتها و برنامه های تحت وب خود با صرف کمترین هزینه می باشید، PHP پلتفرمی است که باید انتخاب کنید. حتی با وجود سفارشی سازیهای زیاد، متوجه خواهید شد که هزینه کلی توسعه چندان زیاد نیست.

پردازش داده ها

اگر در وبسایتی که طراحی کرده اید به روشهای پردازش سریع داده ها نیاز دارید، PHP گزینه ایده آل ترین برای شما خواهد بود. استفاده از PHP نه تنها در دسترسی سریع بلکه در پردازش سریع داده ها نیز موثر است.

پلتفرم متن باز

PHP یک پلتفرم متن باز است و به همین دلیل است که قابلیتهای گسترده ای عرضه می کند. شما با این پلتفرم، می توانید به هر نوع راه حلی رو بیاورید.

عملکرد تضمینی

PHP سرعت توسعه را تضمین می کند که به نوبه خود سرعت اجرا را بهبود می بخشد. این پلتفرم برای تضمین همگام سازی کامل با سمت سرور، از سرور آپاچی و پایگاه داده MySQL استفاده می کند. مطمئنا این دلیل اصلی برای تضمین عملکرد عالی می باشد.

بهترین برای توسعه چند پلتفرمی

اگر دنبال پلتفرمی هستید که توسعه چند پلتفرمی را آسان کند، جستجوی شما با PHP به پایان می رسد. عملکرد PHP روی پلتفرم های یونیکس، لینوکس و ویندوز بالاست و این خود دلیل این اینست که چرا برای توسعه چند پلتفرمی بهترین گزینه می باشد.

افزونه های خلاقانه

این زبان اسکریپت نویسی هم انعطاف پذیر و هم خلاقانه است و به همین دلیل افزونه های خلاقانه زیادی برای توسعه وب با استفاده از PHP وجود دارد. اگر روی این زبان برنامه نویسی سرمایه گذاری کنید، بازده خوبی برایتان خواهد داشت.

نتیجه گیری

توسعه وب با PHP، سرعت توسعه و اجرا را تضمین می کند. این یعنی برنامه های تحت وب شما عالی و انعطاف پذیری خواهید داشت که به نگهداری زیادی نیاز نخواهد داشت. سطح انعطاف پذیری بالایی که شما با PHP بدست می آورید همان چیزی است که آن را به انتخاب برتر توسعه دهندگان تبدیل می کند. برای توسعه برنامه های تحت وب سفارشی برای کسب و کار خود شرکتهای توسعه PHP را به خدمت بگیرید.